ذکر امروز

تقویم روز

جمعه, 24 آبان 1398

یک وصیت از شهید

گزارش تصویری گردهمایی رزمندگان ادوات لشکر 41 ثارالله در مرداد ماه 98 رفسنجان - سرچشمه

هشتمین گردهمایی رزمندگان تیپ ادوات لشکر 41 ثارالله در 24 مرداد ماه سال 1398 در شهرستان رفسنجان در شهرک مس سرچشمه در سالن سینما با حضور بیش از 280 نفر از رزمندگان این تیپ در دوران دفاع مقدس برگزار گردید .

در این گردهمایی رزمندگان ادوات از سراسر استان کرمان ، استان شیراز و استان تهران حضور داشتند.

در این برنامه برادر رجبی گزارش ستاد ادوات در رفسنجان و برادر نعمتی مسئول ستاد یاداره شهدای ادوات گزارش ستاد یادواره شهدای ادوات را ارائه نمودند ، سپس برادر ایرانپور مراحل تهیه کتاب ادوات و جمع آوری اسناد رزمندگان را توضیح دادند.

ادامه مطلب: گزارش تصویری گردهمایی رزمندگان ادوات لشکر 41 ثارالله در مرداد ماه 98 رفسنجان - سرچشمه

سرکشی از خانواده معظم شهدای ادوات مرحله دوم

سرکشی از خانواده معظم شهدای ادوات شهرستان رفسنجان :

در راستای برگزاری هشتمین گردهمایی رزمندگان ادوات مقرر شد از تمام خانواده معظم شهدای ادوات در شهرستان رفسنجان سرکشی بعمل آید .

از ابتدای تیر ماه تا 17 مرداد ماه سال 1398 از تعداد 15 خانواده شهید ادوات در شهرستانهای رفسنجان و انار سرکشی بعمل آمد .

در این برنامه رزمندگان ادوات با مسئولیت برادر علی رجبی و دبیری برادر علی بیگی و چند تن از رزمندگان ادوات با همراهی نماینده بنیاد شهید روزهای پنجشنبه از ساعت 08 تا 12 اجراء شد.

1 1

1 3

1 5

1 6

1 9

1 10

1 15

1 18

1 19

1 21

  1 26

1 27

1 29

 

سرکشی از خانواده معظم شهدای ادوات

در راستای برگزاری یادواره شهدای تیپ ادوات لشکر 41 ثارالله و گردهمایی رزمندگان ادوات از خانواده معظم شهدای تیپ ادوات لشکر 41 ثارالله سرکشی به عمل آمد.

در این برنامه یادواره شهدای تیپ ادوات لشکر 41 ثارالله همزمان با یادواره شهدای شهرستان رفسنجان در دی ماه سال 97 در حسینیه ثارالله رفسنجان برگزار گردید.

ادامه مطلب: سرکشی از خانواده معظم شهدای ادوات

بیانیه رهبر معظم انقلاب برای «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

جوانان عزیز بدانند که همه راه‌حل‌ها در داخل کشور است/ یک مجموعه جوان، مؤمن و مسلّط بر اقتصاد در دولت می‌تواند اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند/ مذاکره با آمریکا جز زیان مادی و معنوی محصولی نخواهد داشت . انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند، اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند

ادامه مطلب: بیانیه رهبر معظم انقلاب برای «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

ویژه نامه

Rooz Atash

یک حدیث...

8 1

 

 

 

 

 

 

تمامی حقوق نزد قرارگاه تیپ ادوات لشکر 41 ثار الله محفوظ می باشد